Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-08-30 15:42:48

Kupuj w M1 i graj o super nagrody !

2017-08-3015:34 — 2017-09-24 Centrum Handlowe M1 w Częstochowie, Częstochowa

Kupuj w M1 i graj o super nagrody !

Cena biletu: brak informacji

Od piątku 1 września centrum handlowe M1 olśni blask Kosztowności. Zostaną umieszczone w specjalnej gablocie znajdującej się w pasażu. Dla tych, którzy prawidłowo oszacują ich wagę czekają nie lada nagrody – 10 000 zł do wydania na zakupy, deskorolki elektryczne, aparaty fotograficzne czy głośniki bezprzewodowe!
Każdy potrzebuje od czasu do czasu dreszczyku emocji, zwłaszcza kiedy brakuje nam promieni słońca, a temperatura nieubłaganie spada. Emocje w najbliższe, wrześniowe dni gwarantuje centrum handlowe M1 – dzięki możliwości wygrania dużych pieniędzy na cały rok zakupów i super gadżetów.
Jakie są zasady? Wystarczy zrobić zakupy między 1 a 24 września tego roku. Ich minimalna wartość powinna wynosić 100 złotych, na jednym dowodzie zakupu. Z dowodem/-ami zakupu trzeba następnie udać się do stoiska promocyjnego na terenie M1 i tam oszacować wagę błyskotek, które znajdują się w specjalnej gablocie.
Będąc wyposażonym w odpowiednie dowody zakupu należy przyjść w dzień finału - 24 września, na godzinę 16:00 i poznać wagę Kosztowności.
Pierwsza osoba, która najbardziej precyzyjnie oszacuje prawidłową wagę, otrzyma wspaniałą nagrodę w postaci karty przedpłaconej z okrągłą sumą 10 000 zł, do wydania w M1! Kolejni uczestnicy, którzy okażą się mistrzami szacowania i wskażą kolejne wartości takie, lub zbliżone do faktycznej wagi, będą mieli szansę odebrać super gadżety: deskorolkę elektryczną, wodoodporny aparat fotograficzny czy super głośnik.
M1 zaprasza do typowania wagi Kosztowności - tylko do 24 września!

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe M1 w Częstochowie

Centrum Handlowe M1 w Częstochowie

Ul. Kisielewskiego 8/16
42-200 Częstochowa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus