Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-07 16:50:08

Are You Single? Impreza dla Singli w Częstochowie

2017-03-2421:00 — 2017-03-25 Retro Club, Częstochowa

ARE YOU SINGLE?? ZAPRASZA NA IMPREZĘ DLA SINGLI! DO RETRO CLUB W CZĘSTOCHOWIE! UWAGA UWAGA, SINGLE & SINGIELKI Rusza kolejna już impreza pod naszym patronatem Are You Single? Z cyklu największych w Polsce gorących imprez dla Singli – ponownie zaprasza

Cena biletu: 10 PLN

ARE YOU SINGLE?? ZAPRASZA NA IMPREZĘ DLA SINGLI! DO RETRO CLUB W CZĘSTOCHOWIE! UWAGA UWAGA, SINGLE & SINGIELKI

Rusza kolejna już impreza pod naszym patronatem Are You Single? Z cyklu największych w Polsce gorących imprez dla Singli – ponownie zapraszamy:

RETRO CLUB w CZĘSTOCHOWIE
mieszczący się przy ulicy Gajcego 2
14.02.2017 – piątek, godzina 21.00!

Jeśli szukasz swojej drugiej połówki, jeśli ciągle jesteś Singlem, jesteś nieśmiały, samotny lub też jesteś wesołym Singlem, lubiącym poznawać nowe osoby – SKORZYSTAJ! Szczególnie pomocne i ciekawe są SZYBKIE RANDKI(w ciągu pół godziny poznajesz do 7 kobiet/mężczyzn – Światowy hit!) - zamieniasz z paroma osobami kilka zdań i już wiesz, czy chcesz kontynuować zabawę. Będzie MEGA, JAK ZAWSZE!Czeka na Ciebie: wyjątkowy wystrój lokalu (specjalnie dla Singli), firmowe przypinki informujące czego szukasz (Love, I`m Single, Ciężki przypadek, Best Sex, Don`t Look At Me), masa atrakcji i wspaniała muzyka! Przygotuj się na zastrzyk energii, pozytywną motywację oraz wiarę w to, że stać Cię na więcej, że zasługujesz na najlepszego mężczyznę lub kobietę i przekonanie, że go/ją poznasz właśnie dzięki imprezie Are You Single? W RETRO CLUB!

Bilet wstępu: 10 zł!
Zaktualizuj więc swój terminarz na
24.03.2017 – godzina 21:00!

BĄDŹ RAZEM Z NAMI NA NAJLEPSZYM SINGLE PARTY W POLSCE, W RETRO CLUB w Częstochowie!

Miejsce wydarzenia

Logo: Retro Club

Retro Club

ul. Kościuszki 33
50-011 Wrocław

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus