Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-16 14:29:46

Nowy gatunek SUV’a grasuje w M1!

2017-03-1614:24 — 2017-04-23 Centrum Handlowe M1 w Częstochowie, Częstochowa

Nowy gatunek SUV’a grasuje w M1!

Cena biletu: Wstęp wolny!

Już w najbliższy piątek 17 marca startuje jubileuszowa, dwudziesta edycja Loterii Centrów Handlowych M1. Tym razem do wygrania jest najgorętsza motoryzacyjna premiera zeszłego roku, dopiero wkraczająca na nasz rynek nowość z gatunku SUV - Skoda Kodiaq.

Jak można ją wygrać? Wystarczy zrobić zakupy w którymkolwiek z Centrów Handlowych M1, wypełnić kupon i wrzucić go do urny, a w dniu losowania pojawić się na parkingu przed sceną.
Łączna wartość nagród do zdobycia to przeszło 800 000 złotych, poza samochodami, w puli nagród znajdują się również zakupowe vouchery o wartości 2000 złotych każdy.

Finałowe losowanie odbędzie się 23 kwietnia.

Loteria promocyjna rozpocznie się w każdym z Centrów Handlowych M1 w piątek 17 marca i potrwa do niedzieli 23 kwietnia. Nagrodą główną jest dziewięć samochodów Skoda Kodiaq o wartości przeszło osiemdziesiąt tysięcy złotych każdy i 27 voucherów po 2000 złotych do wydania w M1.

Łączna wartość nagród w całej Polsce to ponad 800 000 złotych !

„To jubileuszowa edycja naszej flagowej akcji. Trudno w to uwierzyć, ale gdybyśmy ustawili wszystkie wylosowane do tej pory samochody jeden za drugim to utworzyłby się przeszło kilometrowy korek!

Pamiętajmy, że wzięcie udziału w Loterii jest bardzo proste. Wystarczy przyjść do M1 na zakupy i wydać co najmniej 100 złotych, następnie wypełnić kupon otrzymany wraz zakupami lub na stoisku promocyjnym i wrzucić go do urny. Za wydanie każdych kolejnych 100 złotych klient otrzymuje kolejny kupon do wrzucenia do urny, a każdy los zwiększa szansę na wygraną” – mówi Urszula Porębska, Dyrektor ds. Marketingu Metro Properties, organizatora loterii.

W pasażach centrów handlowych na czas trwania loterii pojawią się naklejki podłogowe kierujące do stoisk promocyjnych z urnami. Obsługujące je hostessy będą służyły pomocą i wyjaśniały klientom zasady udziału w loterii.

Finałowe losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 16:00 na parkingu przed każdym z centrów M1. Aby odebrać wylosowaną nagrodę, konieczna jest obecność podczas finału. Dodatkowo, podczas weryfikacji kuponu, przyszli zwycięzcy będą proszeni o okazanie podstemplowanych paragonów oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Warto pamiętać o ich zabraniu.

Z regulaminem Loterii można zapoznać się przy stoiskach promocyjnych oraz w sekretariatach centrów M1.

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe M1 w Częstochowie

Centrum Handlowe M1 w Częstochowie

Ul. Kisielewskiego 8/16
42-200 Częstochowa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus